Касько Віталій Вікторович

Заступник Генерального прокурора України

державний радник юстиції 3 класу

Касько Віталій Вікторович

Дата народження : 29.06.1976

Народився 29 червня 1976 року у місті Львові.
Після закінчення середньої школи продовжив навчання у Львівському державному університеті імені Івана Франка, який закінчив з відзнакою у 1998 році.
У 1998 році розпочав роботу в органах прокуратури на посаді слідчого Львівської транспортної прокуратури. З червня 1999 року по квітень 2002 року обіймав посади старшого слідчого, заступника начальника слідчого відділу управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання і досудове слідство прокуратури Львівської області.
З квітня 2002 року по жовтень 2005 року працював у центральному апараті Генеральної прокуратури України старшим прокурором відділів екстрадиції та доручень, правової допомоги, міжнародного співробітництва, договірно-правового відділу міжнародно-правового управління.
З жовтня 2005 року по квітень 2007 року займався приватною адвокатською практикою.
Після повернення в органи прокуратури з квітня 2007 року по грудень 2010 року очолював міжнародно-правове управління Генеральної прокуратури України.
У грудні 2010 року повернувся до власної адвокатської практики. З жовтня 2013 року — партнер і керівник департаменту кримінального права Адвокатського об’єднання “Арцінгер”.
З 2004 року є консультантом Ради Європи та інших міжнародних організацій у сфері кримінальної юстиції та захисту прав людини, зокрема з питань застосування Європейської конвенції про захист прав людини та основоположних свобод 1950 року і практики Європейського суду з прав людини. Вільно володіє англійською мовою. Є автором та співавтором багатьох публікацій з проблематики повернення злочинних активів, взаємної правової допомоги у кримінальних справах, протидії катуванню та іншим формам жорстокого поводження, торгівлі людьми, захисту свідків тощо.
З травня 2014 року Касько В.В. призначений заступником Генерального прокурора України та затверджений членом колегії Генеральної прокуратури України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *