Заліско Олег Ігорович

Заступник Генерального прокурора України

державний радник юстиції 3 класу

Заліско Олег Ігорович

Дата народження : 08.06.1975

Народився 8 червня 1975 року в місті Львові.Одружений. Має одну дитину.
Після закінчення у 1992 році Львівської середньої школи вступив на юридичний факультет Львівського державного університету імені Івана Франка, який закінчив у 1997 році.
У 1998 році розпочав трудову діяльність в органах прокуратури стажистом прокуратури Шевченківського району м. Львова Львівської області.
1998 – 2000 роки – помічник прокурора Шевченківського району м. Львова.
2000 – 2004 роки — заступник прокурора Личаківського району м. Львова.
2004 – 2008 роки — начальник відділу нагляду за додержанням законів органами податкової міліції при провадженні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Львівської області.
2008 – 2011 роки — прокурор Галицького району м. Львова.
2011 – 2013 роки — заступник начальника управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими установами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією — начальник відділу з розслідування злочинів щодо корупційних діянь прокуратури Львівської області.
2013 – 2014 роки — начальник відділу розслідування корупційних кримінальних правопорушень управління нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією прокуратури Львівської області.
З червня по серпень 2014 року обіймав посаду першого заступника начальника Головного управління захисту прав і свобод громадян‚ інтересів держави‚ нагляду за додержанням законів спецпідрозділами та іншими органами‚ які ведуть боротьбу з організованою злочинністю і корупцією Генеральної прокуратури України.
У серпні 2014 року його призначено заступником Генерального прокурора України – начальником Головного слідчого управління та затверджено членом колегії Генеральної прокуратури України.
Наказом Генерального прокурора України від 25 грудня 2014 року №2919-ц призначений першим заступником Генерального прокурора України.
Наказом Генерального прокурора України від 02 квітня 2015 року № 541 ц призначений заступником Генерального прокурора України
За сумлінну службу в органах прокуратури нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник прокуратури України» та “Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури” ІІ ступеня.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *